Menu
Cart

KARAVAN GÜNEŞ ENERJİSİ

KARAVAN SOLAR PAKETLERİ

Her insanın hayatında bir kez bile olsa hayalini kurmuş olduğu bir karavan hayali vardır. Ülkemizde ne kadar güzel tatil şartları da olsa bizim milletimiz macera içinde olmayı her zaman sevmiştir. Yeri geldiğinde bir orman içinde çadır kurup geceyi orda geçirmek gibi farklı eğlence yollarını kendilerine benimsemişlerdir. Gidilen gezilen görülen onlarca muhteşem manzaralarınızı daha da aydınlatmak için karavanlarınızın üzerine kurulan güneş enerji sistemi ile neşenize neşe katmak için buradayız. İhtiyacınıza en uygun Karavan Tipi Güneş Enerji Sistemleri ile artık sorunsuz bir karavan macerasına hazırsınız.

Karavanınızda Elektrik Şebeke bağlantısı olmadığı ya da tamamen bağımsız olarak elektrik kullanılmak istendiği durumlarda Güneşten kendi elektriğinizi üreterek bağımsız hareket edebilirsiniz. 

Off grid güneş enerjisi sistemleri elektriğin olmadığı karavan, tekne gibi yerlerde gündüzleri elektrik ihtiyacınızı doğrudan güneş panellerinden karşılayıp fazlasını akülerde biriktirerek, geceleri de akülerden gelen elektrik enerjisini kullanan sistemlerdir. 

Karavan güneş enerjisi, karavan solar paket, solar karavan, tekne güneş enerji, off grid inverter, solar enerji, on grid inverter 

Model: Karavan Tipi Hazır Solar Paket
Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı4-6 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon Şarjı  Paket İçeriği 1 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 1 Adet 100 Amper Jel Akü1 Adet 600 Watt Tam Sinüs..
22.028,95TL
Vergiler Hariç:18.668,60TL
Model: Karavan Tipi Hazır Solar Paket 2
Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı6-8 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon ŞarjıSınırsız Dizüstü Bilgisayar Şarjı  Paket İçeriği 2 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 2 Adet 100 Amper..
29.739,08TL
Vergiler Hariç:25.202,61TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)