Menu
Sepetim

KARAVAN GÜNEŞ PANELİ

KARAVAN GÜNEŞ ENERJİSİ

Kamp alanlarında elektrik bağlantısının olmaması nedeniyle ulaşım engelini ortadan kaldırmak için karavanlara güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri yapılmaktadır. Karavan için Güneş Paneli, İnverter , jel akü seçimi çok önemlidir. Karavan güneş paneli seçiminde kurulacak alan sınırlıdır. Çalıştırılacak cihazlar doğru tanımlanmalı, sistem voltajı ve pano seçimi yapılmalıdır. Güneş panellerinin gölgede olmaması ve temiz olması üretim değerlerinin düşmesini engellemektedir.

Karavan güneş paneli seti genellikle; Minibuzdolabı, TV, aydınlatma ve şarj aleti ihtiyacını karşılar. Kurulacak karavanın güneş paneli yerleştirme alanına göre çalıştırılan cihazlar arttırılabilir.

Karavanlara güneş enerjisi sistemi kurulumunda karavanın hasar görmemesi, delinmemesi önceliklidir. Karavanın üzerine özel inşaat malzemesi ile güneş panelleri yerleştirilmiştir. Her türlü korozyona karşı yerleşimi alüminyum ile yapılmış olup rüzgar korumasına göre özel sabitleme aparatları kullanılmaktadır. Karavanın sürekli hareket halinde olması nedeniyle aparatların sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir. Karavan güneş paneli seçimi ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güneş Panelleri Karavan Kurulumu;

Keyfiniz karavan seyahatlerinizi bozmasına izin vermeyin. Mini buzdolabınızın, aydınlatmanızın ve şarj cihazınızın elektriğini güneşten üretebilirsiniz. Karavan güneş enerjisi hazır paketlerine yapım ve montaj dahil değildir . Belirtilen fiyat sadece yukarıda belirtilen ürünlerin maliyetidir. Karavan için güneş paneli, inverter, jel akü, solar kablo, MC4 konnektör malzemeleri mevcuttur.  

Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı4-6 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon Şarjı  Paket İçeriği 1 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 1 Adet 100 Amper Jel Akü1 Adet 600 Watt Tam Sinüs..
38.431,56TL
Vergiler Hariç:32.026,30TL
Karavan Tipi Hazır Solar Paket İle Neler Kullanabiliriz? 24 Saat Mini A++ Buzdolabı6-8 Saat 10 Watt Gücünde 4 Adet Lamba12/24 Volt HidraforSınırsız Cep Telefon ŞarjıSınırsız Dizüstü Bilgisayar Şarjı  Paket İçeriği 2 Adet 200 Watt Monokristal Güneş Paneli 2 Adet 100 Amper..
51.882,60TL
Vergiler Hariç:43.235,50TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.