Menu
Sepetim

MODİFİYE SİNÜS İNVERTER

Modifiye Sinüs İnverter

Elektrik akımını doğru akımdan alternatif akıma dönüştürür.

Güneş İnverteri

Modifiye Sinüs İnverter oldukça popülerdir birçok açıdan çok daha iyidir. Modifiye Sinüs İnverter kullanırken son derece dikkatli olmalısınız çünkü teknolojisinin bir kısmı cihazınızla uyumlu değil. Bu nedenle, Modifiye Sinüs İnverter ne çalıştırabileceğinizi bilmek gerekirse, diğer cihazlarınıza zarar verebilir. 

Modifiye Sinüs İnverter ile Neleri Çalıştırabilirsiniz? 

Modifiye sinüs inverterler, herhangi bir hassas veya yüksek volt elektronik gerektirmeyen sistemlerde kullanılır. Eski tüplü televizyonlar, telefon şarj cihazları ve su pompaları, değiştirilmiş sinüs dalgalı inverter ile iyi çalışır. Bununla birlikte, kompresörler, mikrodalgalar ve buzdolapları gibi AC motor kullanan tüm cihazlar, değiştirilmiş bir sinüs dalgalı inverter üzerinde verimli bir şekilde çalışır. Bunun yanı sıra, bazı floresan lambalar bu inverter ile çok parlak yanmayabilir. 

Bazı cihazlar, Modifiye Sinüs İnverter kaynaklanan istenmeyen kesintilerden de zarar görebilir. Örneğin, Modifiye Sinüs İnverter radyoyu çalıştırabilirsiniz.

Modifiye Sinüs İnverterlerde Çalıştırabilir misiniz? 

Modifiye Sinüs İnverterler elektronik aksama zarar verebileceğine dair yaygın bir yanlış anlama vardır. Modifiye Sinüs İnverterler cihazınıza zarar verip vermeyeceği, kullandığınız elektronik aksama bağlıdır. Elektronik cihazlarınız bu kategorilere girmiyorsa inverterin herhangi bir hasara yol açması pek olası değildir. AC motor kullanan hiçbir şey, Modifiye Sinüs İnverter iyi çalışmaz. Doğrulanmış bir sinüs dalgalı inverterde bir AC motor çalıştırırsanız, cihazınıza zarar verebilecek fazla atık ısı oluşur. 

Modifiye Sinüs İnverter ile elektronik bir cihaz kullanmak, riskli bir iş yapmak gibidir. 

Modifiye Sinüs İnverterinde TV Çalıştırabilir misiniz? 

Kısa ve basit cevap hayır! Hassas bir elektronik cihazdır; bu nedenle, onu saf sinüsinverter üzerinde çalıştırmak daha iyi olacaktır. Günümüzde akıllı TV'ler oldukça popülerdir ve gelen AC'yi kapasitörler ve diyotlar kullanarak DC'ye dönüştürür. Yüksek voltajlı DC, daha yüksek frekanslı bir AC sürüş transformatörüne dönüştürülür.

Ancak, güç kaynağına bağlı olarak AC girişinden gelen bazı sesler çıkışa bağlanabilir. Ancak bazı durumlarda, ses yükselticisinin güç kaynağı düzenlenmemiş veya filtrelenmemiş olabilir. Sonuç olarak, ses yükselticisinde ve hoparlörlerde ses frekansı paraziti algılanır. Televizyon olması gerekenden daha fazla ısınma eğilimindedir. Ayrıca görüntüde bozulma olacağı için video kalitesini de etkileyecektir.

Bu nedenle, Modifiye Sinüs İnverterler bir TV çalıştırmak iyi bir fikir değildir. Ama eski bir tüp televizyonunuz varsa modifiye sinüs inverter ile çalıştırabilirsiniz.

Neden Modifiye Sinüs İnverter Kullanmalısınız?

Modifiye Sinüs İnverter, ekipmanın verimliliği ve gücü azaltılsa bile çoğu ekipmanla iyi çalıştığı için kullanıcılar arasında nispeten popülerdir. Şebeke dışında elektrikli cihazlar kullanmanız gerekiyorsa, Modifiye Sinüs İnverterler kullanmanızın nedenleri şunlardır:

Uygun Maliyetli

Modifiye sinüs inverterlerin en iyi özelliği, saf sinüs dalgalı inverterlerden daha ucuz olmalarıdır. Kullandıkları teknolojinin üretimi, diğer inverterlerin çoğundan daha uygun maliyetlidir. Mükemmel bir AC kopyası oluşturamasalar da, çoğu mobil güç uygulamasına uyan daha uygun maliyetli bir seçenek sağlayabilirler. 

Para Tasarrufu Sağlar

Modifiye Sinüs İnverterler size saf sinüs dalgalı inverterlerden çok daha pahalıya mal olmadığı için çok para tasarrufu yapabilirsiniz. Ayrıca, satın alırken harcamalarınızı en aza indirmenize yardımcı olur.

Modifiye Sinüs İnverter Kullanımı Güvenli mi?

Yukarıda bahsedildiği gibi, değiştirilmiş bir sinüs dalgalı inverterde bir AC motor çalıştırırsanız, cihazı veya ekipmanı aşırı derecede ısıtabilir ve sonuçta ona zarar verebilir. Bu nedenle, Modifiye Sinüs İnverterler bu tür herhangi bir ekipman kullanıyorsanız, riski size ait olmak üzere çalıştırın çünkü bu hiç güvenli değildir. 

Marka: Carspa
CARSPA 600 WATT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans tasarımıTo..
1.883,15TL
Vergiler Hariç:1.569,29TL
Marka: Carspa
CARSPA 1200 WATT 24 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans t..
3.112,96TL
Vergiler Hariç:2.594,13TL
Marka: Carspa
CARSPA 300 WATT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans tasarımıTo..
1.498,83TL
Vergiler Hariç:1.249,03TL
Marka: Carspa
CARSPA 2000 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
4.650,22TL
Vergiler Hariç:3.875,18TL
Carspa 1200 Watt Modifiye Sinüs İnverter
Özel Ürün
Marka: Carspa
CARSPA 1200 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans t..
3.112,96TL
Vergiler Hariç:2.594,13TL
Marka: Carspa
CARSPA 2500 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
5.034,53TL
Vergiler Hariç:4.195,44TL
Marka: Carspa
CARSPA 2500 WATT 24 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
5.034,53TL
Vergiler Hariç:4.195,44TL
Marka: QTECH
600w Modifiye Sinüs İnverter..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
1000w Modifiye Sinüs İnverter..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
1500w Modifiye Sinüs İnverter ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
2000w Modifiye Sinüs İnverter ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.