İnverter Tamiri

Solar İnvertör Nedir ? Solar İnvertör Ne Yapar?

Piyasada güç dönüştürücüler veya inverterler olarak da bilinen güneş enerjisi inverterleri aynı zamanda inverter olarak da adlandırılır. Güneş enerjisinden elektrik üretim sistemlerinin en temel unsurlarından biri inverterdir.

Güneş panelleri ile güneş ışınlarından DC (Doğru Akım) akım üretilirken, şehir şebekesinde kullandığımız cihazlar AC (Alternatif Akım) akım ile çalışır. Evlerimizde bulunan buzdolapları, televizyonlar, tabaklar, aydınlatmalar gibi tüm aletler AC akım ile çalışır. Evirici, DC akımını kısaca ihtiyacımız olan AC akımına dönüştürür. 220V dönüştürücüdür. Solar sistemlerde üretilen elektriği kullanabilmemiz için kesmeli bir invertere ihtiyacımız var.

İnverter Tamiri

Adb Teknoloji olarak Güneş Enerji Sistemlerinde kullanılan çok farklı tip ve güçte bulunan inverter kartlarınızın arıza tespitini ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Teknik Serviste bulunan uzman kadrolarımızla  gerçek çalışma koşullarında inverter tamirlerinizi yüksek başarı oranları ile yapmaktayız . Firma olarak on grid inverter, off grid inverter ve hibrit inverterlerinizin bakım onarım ve tamiratlarını %100 müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmekteyiz.

İnverter Tamiri, inverter bakımı ve onarımı konusunda bizi 0312 419 88 11 nolu telefondan arayabilirsiniz.