Menu
Sepetim

ESNEK GÜNEŞ PANELİ

Esnek Güneş Paneli 

Esnek güneş paneli, zorlayıcı hava şartları ve mekanik etkilere karşı dayanıklılığı artırmak amacı ile koruyucu özel polymer tabaka ile kaplanmıştır. Esnek güneş paneli hücreleri, güneş enerjisiyle uyumlu güneş pilleri için daha fazla güç veya daha hızlı şarj süresi anlamına gelen yüksek verimli güneş hücreleridir. Kırılmaz yapıdadır, uzun ömürlü ve su geçirmez özelliktedir. Esnek solar panel esnek güneş paneli yapısının avantajlı kurulum imkanı tercih edilmesini arttırmaktadır. Yarı ve tam esnek solar güneş paneli özellikleri - yapısı ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.  

130 WATT MONOKRİSTAL ESNEK GÜNEŞ PANELİ AÇIKLAMASIMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgele..
11.456,45TL
Vergiler Hariç:9.547,04TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.